Egzotyka na Wieczorze Panieńskim ? Tylko w Escape Koszalin!

07Wrzesień

Egzotyka na Wieczorze Panieńskim ? Tylko w Escape Koszalin!

Rozpoczęcie wieczoru Panieńskiego w Escape Koszalin to zdecydowanie świetny pomysł! Panie chyba stwierdziły po zadowolonych minach Panów z Wieczoru Kawalerskiego, że takie rozwiązanie będzie ciekawą alternatywą. (a może przekonało je to to „ALIBI” 😀 ).

Panie postanowiły podzielić się na 2 ekipy 😛

Pierwsza zgrana ekipa Pań poradziła sobie rewelacyjnie! Rozgrzewkę przed „pójściem w miasto” uważamy za udaną 😀 Czas ucieczki – 51:02 Gratulujemy!

Egzotyka na Wieczorze Panieńskim

Natomiast kolejna ekipa postanowiła, że zostanie odrobinę dłużej 🙂  Rozwiązywanie zadań oraz zagadek na samym początku nie stanowiło dla naszych uciekinierek żadnego problemu, jednak później coś poszło nie tak… zabrakło paru minut, żeby wydostać się z wyspy! Gratulujemy podjęcia wyzwania!

Natomiast kolejna ekipa postanowiła, że zostanie odrobinę dłużej :)  Rozwiązywanie zadań oraz zagadek na samym początku nie stanowiło dla naszych uciekinierek żadnego problemu, jednak później coś poszło nie tak... zabrakło paru minut, żeby wydostać się z wyspy! Gratulujemy podjęcia wyzwania!  Zapraszamy na naszego Fanpage’a

Egzotyka na Wieczorze Panieńskim ? Tylko w Escape Koszalin! Zapraszamy 🙂