W Escape Koszalin znajdziesz pokoje pełne dziwnych przedmiotów. Każdy przedmiot może mieć znaczenie, aby się wydostać. Wszystkie elementy należy skrupulatnie przeanalizować. Razem ze swoimi przyjaciółmi macie tylko 60 minut, aby opuścić pokój. Walka z czasem wyzwala dużą dawkę emocji! Zastrzyk adrenaliny nie opuszcza uczestników, aż do końca gry.

Jest tylko jedno wyjście!  Aby uciec, musicie rozwiązać kilka zagadek, wykazać się zręcznością i umiejętnością logicznego myślenia. Tu liczy się spostrzegawczość. Jednak najważniejszym elementem działania jest komunikacja! Bez niej nie ma szans na wyjście z pokoju. Duże znaczenie również ma praca zespołowa i jej „efekt synergii”, co podkreśla tylko,  że escape room’y to innowacyjny sposób dla umocnienia zespołu. Pamiętaj, żeby Escape Room trzeba ruszyć głową! Siła fizyczna nie wchodzi w grę. Z jej pomocą na pewno nie uda Ci się odnaleźć wyjścia.

Wydostań się z pokoju!

Pobij rekord pokoju!

Baw się dobrze!

Ale co najważniejsze! Umocnij swoje relacje z przyjaciółmi i daj się porwać przygodzie.

Zatem przyjdź i Escape The Room!

pokój-wyspa-escape-room

WYSPA TAJEMNIC

(poziom łatwy/średni)

Wyruszyliście z przyjaciółmi na wakacyjny rejs dookoła świata! Wakacje marzeń zmieniają się w koszmar, kiedy w burzliwą, sztormową noc wasz statek zaczyna tonąć! Przed opuszczeniem statku zobaczyliście małą wyspę, której nie było na mapie. Postanawiacie się na nią dostać! Czy jest ona bezpieczna? Czy jest zamieszkana?!

pokój-escape-room-iluzjonista

ILUZJONISTA

(poziom łatwy/średni)

„Czy patrzycie wystarczająco dobrze?” – to pytanie znanego iluzjonisty, który pozostawia Wam swoją pracownię abyście mogli poznać tajniki jego pracy. Nie jest to łatwe zadanie, zmysły mogą płatać Wam figle.

Escape Koszalin pokój Piła

PIŁA

(poziom trudny)

Żyjecie bezkarnie, nie dbacie o życie swoje i swoich bliskich, jesteście zachłanni…. Psychopatyczny porywacz chce wam dać nauczkę. Razem z przyjaciółmi budzicie się w ciemnym pomieszczeniu, do którego wpuszczono trujący gaz, jedyną szansą na przeżycie jest wydostanie się i otrzymanie antidotum. Macie na to tylko 60 min. Musicie przełamać swoje lęki i fobie….